Zagłosuj na nowy Plac Zabaw – Przypominamy o głosowaniu

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA!
BARDZO PROSIMY O CODZIENNE LOGOWANIE SIĘ NA STONIE

www.100lat nivea.pl/glosowanie

I ODDAWANIE GŁOSÓW NA PLAC ZABAW NA UL.CHODKIEWICZA lub w Sypanicy !!
GŁOSOWAĆ TYLKO MOGĄ OSOBY PEŁNOLETNIE!!!
WYSTARCZY SIĘ ZAREJESTROWAĆ NA STRONIE, WYSZUKAĆ GMINĘ PRABUTY. TO OD WAS ZALEŻY CZY POWSTANIE PLAC ZABAW!! GŁOSOWAĆ !!!

PRABUTY

Plac zabaw zlokalizowany będzie w Prabutach przy ul. Chodkiewicza na działce gminnej nr 141. W miejscu starego placu zabaw, który jest za mały w stosunku do liczby mieszkających tu dzieci.. Lokalizacja jest bezpieczna, z łatwym, utwardzonym dojazdem. Na skraju dużego ośiedla domków jednorodzinnych, gdzie mieszka dużo młodych małżeństw z małymi dziećmi. Okolica jest przyjazna, z duża ilością zieleni. Zachęcamy do głosowania na plac zabaw w Prabutach przy ul. Chodkiewicza. Dziękujemy.

SYPANICA

Plac zabaw będzie zlokalizowany we wsi sołeckiej Sypanica, na działce nr 49/2 o powierzchni 0,3686 ha., obok wiejskiego boiska sportowego. Miejsce jest bezpieczne, w centrum wsi. Dojazd utwardzoną drogą gminną nr 248031G, która łączy się z drogą powiatową nr 3206G. Nasze dzieci z nadzieją czekają na wyniki głosowania. Nie mają w sypanicy wiela atrakcji. Zachęcamy do głosowania na nasz plac zabaw. Dziękujemy za życzliwość.

5 myśli na “Zagłosuj na nowy Plac Zabaw – Przypominamy o głosowaniu”

  1. Czemu wszystko musi być robione na Chodkiewicza? Ogrodowa, Jagiełły czy Rynek też nie mają wystarczającej liczby placów zabaw, a tam jest jeszcze więcej dzieci, bo w blokach mieszka więcej młodych małżeństw…

  2. W Prabutach nawet w centrum nie ma porządnego placu zabaw,a plac ma być na Chodkiewicza? .Dzieci w mieście nie mają się gdzie bezpiecznie bawić. Jest jeden plac koło Polo marketu,Polo go chyba nawet sponsorowało,bo jest tabliczka,ale dookoła ulice,nie ma ogrodzenia.To nie jest bezpieczne dla dzieci. Niestety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *