Prabuty.com

Serwis Informacyjny Miasta i Gminy Prabuty

Aktualności, Wszystkie

Wypadek w Kołodziejach

Do śmiertelnego wypadku doszło na trasie Kołodzieje – Prabuty. Wg. portalu naszemiasto.pl 44 letni kierowca Powiatu Iławskiego nie

KPP Kwidzyn

opanował pędzącego auta podczas wyprzedzania zjechał na lewe pobocze drogi i dachował. Kierowca wypadł z auta i poniósł śmierć na miejscu – tłumaczy st. sierż Bożena Schab. Dwie pasażerki trafiły do szpitala. Jedna z nich doznała urazu kręgosłupa, a druga obrażeń barku. Policjantom udało się ustalić, że prawdopodobną przyczyną tego wypadku mogła być nadmierna prędkość.

6 Comments

 1. baks

  pewnie droga była zła. Nadmierna prędkość? Tam jest ograniczenie do 40km/godz

 2. monika

  jeszcze nie widziałam żeby ktokolwiek na tej trasie jechał powoli. Strach jechać rowerem albo iść poboczem.

 3. Michał

  na takiej drodze powinno sie jechac minimum 100km/h, ale po co robić drogę jeśli państwo woli w kieszeń, a potem winić że to kierowca nie dostosował prędkości. jest XXI w. a nie XIX gdzie jeździło się wozem ciągnietym przez konia max 30km/h.

 4. jsjs

  policja ustalila hehe.Zadna nowosc do czego oni sie nadaja .jezdza po prabutach i ogladaja sie za dziewczynami zboczence z palkami obwislymi.

 5. taa… własnie jezeli ta droga byłaby naprawiona to z pewnoscia nie ginełoby na niej tyle ludzi… szkoda słow… kupisz auto w dobrym stanie i po chwili musisz zawieszenie zmieniac itd….. masakra!

 6. xmen73

  To może odrazu się powieś.Bo przy okazji jazdy po takiej drodze 100 km/h mozesz kogoś baranie zabić.To nie jest autostrada tylko zwykła lokalna droga.Nie zmienia to faktu,że takich dziur tam n ie powinno być.

Comments are Closed