Tragiczny pożar przy ul. Warszawskiej

Trzy osoby zginęły w pożarze w ośmiorodzinnym domu, do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w Prabutach . Przyczyna zaprószenia ognia nie jest znana.

Jak poinformował rano Wiesław Obłoński z Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa w Gdańsku pożar miał miejsce na parterze budynku mieszkalnego składającego się jeszcze z piętra i strychu. W akcji brało udział sześć zastępów straży pożarnej.

Po ugaszeniu ognia w pomieszczeniu na parterze, w którym doszło do pożaru, znaleziono trzy ciała. Ich stan nie pozwolił na ustalenie tożsamości czy nawet płci: zajmie się tym prokuratura, której przedstawiciel oczekiwany jest na miejscu zdarzenia, gdzie nadal pracują dwa zastępy straży.

Z domu, ewakuowano 12 osób: pięciorgiem zaopiekowała się miejscowa pomoc społeczna, a pozostali sami znaleźli schronienie.

Na miejscu nadal pracuje prokurator. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

FOT. ADRIAN SOBIERAJ

źródło: wp.pl

15 myśli na “Tragiczny pożar przy ul. Warszawskiej”

  1. Witam, ja tez sie tego nie spodzialem , syreny strażacke mnie obudziły wiec czekajcie na pozew do sądu . poniewaz spałem tylko 3h więc troche mało… ale to jest straszne co sie stanelo . ŁACZE SIE W POBOLELIWIWANIU

  2. Szkoda Ludzi… taka śmierć coś okropnego… pewnie zasnęli z papierosem albo coś spowodowało zaprószenie ognia bo innego wyjścia nie ma. Straszne.!

    1. Żałosne jest to co piszesz. Zresztą każdy ma tak jak sobie pościelił to wina mieszkańców że Prabuty są takie a nie inne!

  3. Sama śmierdzisz,jesteś brudna i biedna.Co ma do rzeczy Twój żałosny komentarz w obliczu ludzkiej tragedii?Jak chciałaś błysnąć to trzeba było brokatem się obsypać…

  4. to po prostu masakra. co teraz zrobią ludzie którzy tam mieszkają? a co do ludzi którzy dodają jakieś bulwersujące komentarze : JEBNIJCIE SIĘ W ŁBY. CIEKAWE CO BYŚCIE ZROBILI GDYBY WAS TO SPOTKAŁO…!

  5. DO kaśka-baśka co ty możesz wiedziec nie raz ich juz gaszono az by naprawde spalili całą chałupe mieszkańcy zgłaszali ten fakt niejedno krotnie do komunalki a oni TAK TAK ZAJMIEMY SIE TYM i co ? do dnia dziś nic nie zrobili az sami sie popalili szkoda tylko Henia

  6. Takie komenty w obliczu smierci:( nie ladnie. A wszystkich Tych co nie okazali skruchy przy takiej tragedi niech iCh jasny szlak trafi… Po przeczytaniu niektorych komentarzy zaczynam sie wstydzic za naszych Prabucian czy wy Kurwa nie macie serca???? 2x sie zastanowcie zanim cos napiszecie bo jak was spotka oblicze takiej tragedii nie Wiem czy bedzie wam tak do smiechu.

  7. W tym całym nieszczęściu myśle ze szczegolne wyrazy podziekowania naleza sie prabuckim strazakom. To oni byli na miejscu pierwsi. to oni uratowali ludzi co z mieszkan nie wyszli. to oni nie dopuscili do tego ze nie spalil sie ten budynek. BRAWA DLA STRAZAKOW. A tym Panom to chyba juz i tak nie mogli pomoc

Komentarze zostały wyłączone.