Prabuty.com

Serwis Informacyjny Miasta i Gminy Prabuty

Sport, Wszystkie

II Powiatowe Mistrzostwa w wyciskaniu

Projekt Adrian Sobieraj

II POWIATOWE MISTRZOSTWA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC.
Data: 02.04.2011 godz 14.00

Miejsce: Miejska Hala Sportowa w Prabutach przy ul. Obrońców Westerplatte 11c

kategorie wagowe:

do 75kg

do 85 kg

do 95kg

powyżej  95 kg

Zapraszamy[mappress mapid=”7″]


11 Comments

 1. sanremo

  gdzie tu jest jakies info oprocz tego zdjecia.

  • mieszkaniec

   po pierwsze kultura, jak sie nie podoba dowidzenia. masz pytania ? pytaj organizatorów w komentarzach

 2. Iza

  Może tak kulturalniej? Masz na plakacie napisane jak byk KONTAKT i tam możesz się dowiedzieć więcej.

 3. Iza

  A jeśli chodzi o napis na plakacie, to widać organizatorzy uznali, że wszystko co potrzebne znajduje się na plakacie, a jeśli będą ewentualne pytania, to będą kierowane na tel.

  • sanremo

   No widzisz i teraz wszystko jasne.Plakat to tylko i wylacznie reklama zadnych informacji co do zawodow oprocz dnia i gdzie sie odbeda.Chyba z twoja propozycja ze wszelkie pytania na tel nie bardzo trafilas.Wyobraz sobie ze dzwoni 35 osob i pyto o to samo jednego czlowieka.Troche logiki dziewczyno.

   • Iza

    *sanremo Ależ oczywiście, z pewnością naraz zadzwoni 35 osób 🙂 po to jest podany tel. żeby tam kierować pytania i po to ta osoba odbiera, żeby na nie odpowiadać, a to że pytania mogą się powtarzać to tak bywa. I widzę, że komentarz edytowałeś… (;

    • sanremo

     Eeee edytujecie poprawiacie,gdzie tu wolnosc slowa?Organizatorzy czesto nie mysla wiec warto dolaczyc swoja opinie!

 4. Organizator

  Chętnych do wzięcia udziału w zawodach proszę o kontakt kom.501729973 lub 785944260 GG: 4275504 Głównym celem zawodów jest wyciskanie sztangi leżąc na ławeczce na maksymalny wynik. W zawodach może wziąć udział każda osoba pod warunkiem, że nie ma przeciwwskazań do uprawiania takiej dyscypliny sportu i dokona wpłaty wpisowego. Startujemy w 2 głównych kat do 18lat i powyżej. W kategorii do 18 lat nie ma podziału na kat wagowe jest open. W kat powyżej 18 lat jest podział na kat wagowe, przewidujemy start w 4 kat do 75kg do 85 do 95kg i powyżej 95kg. Każdy będzie miał 3 podejścia gdzie sam będzie dobierał ciężar. Szczegółowe informacje tel.501729973 lub 785944260.

 5. Iza

  Trzeba było tyle nie brać 😛

 6. Mietek

  Coś nie było widać na zawodach tych cwaniaków co mówią ile oni nie wezmą, gdzie się podziali Ci tchórze?

 7. raketju

  ja wale tego duzo bo mam tego duzo pod rekom i nie ma lipy.wyciskam tez duzo 170 wale na klate.w silce jestem 5 razy w tyg hardcorowo jest.wszyscy wala ze mnie bk ale ja tego nie widze raketju i nie ma opierdalania sie.(parodia pewnego sztucznie nadmuchanego prabuckiego osilka)

Leave a Reply