Nastolatek stratowany przez pociąg

Na torowisku w podprabuckim Julianowie doszło do tragicznego zdarzenia. Pod kołami pociągu zginął 17-letni chłopak
pkp
Do zdarzenia doszło wczorajszym popołudniem. Ok. godz. 16.30 dyżurny kwidzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na torowisku w Julianowie.
– Maszynista pociągu relacji Iława-Malbork tuż za Julianowem zauważył stojącego na torach młodego mężczyznę. Pomimo dźwięku syreny chłopak nie reagował. Pociąg nie zdążył wyhamować i najechał na stojącego – informuje sierż. Bożena Schab, rzecznik prasowa KPP w Kwidzynie.

Na miejsce natychmiast została skierowana karetka pogotowia, jednak wskutek poniesionych obrażeń 17-latek poniósł śmierć na miejscu.

źródło: naszemiasto.pl

16 myśli na “Nastolatek stratowany przez pociąg”

 1. Straszne. Współczuje rodzinie chłopaka. Tylko co on robił na torach.? I dlaczego nie zszedł z nich słysząc ostrzegawczą syrenę pociągu?

 2. W ciągu ostatnich lat wydarzyło się na torach kilka takich sytuacji… pytanie dlaczego?? Duże wyrazy współczucia dla rodziny.

 3. *ola Piszesz o tym jakby to było coś zupełnie normalnego. Przecież on był jeszcze młodą osobą, całe życie było przed nim.

 4. Jasne, że to nie jest nic normalnego. Dokładnie tak jak piszesz- miał całe życie przed sobą, ale sam podjął taką decyzję.

 5. Decyzja decyzją, ale na pewno miał przyjaciół, którym się zwierzał, lub po prostu widzieli co z nim się działo, więc mogli mu w jakiś sposób usiłować pomóc, ewentualnie zgłosić rodzicom itp, że tak a nie inaczej się z nim dzieje i coś złego może się wydarzyć, że może targnąć na własne życie.

 6. Niestety żadnemu z przyjaciół się nie zwierzył, a miał ich wielu. Cały czas zachowywał się normalnie, nie dawał żadnych znaków by ktokolwiek mógł się domyślić, że ma aż takie problemy i chcę zakończyć swój żywot. Gdyby ktoś coś wiedział na pewno nie doszłoby do takiej tragedii. No, ale cóż życie toczy się dalej…

 7. zrobił to nagle, nikt się tego nie spodziewał. Nie możemy już nic zrobić. Życie pokazuje, że należy się cieszyć każdą chwilą, dbać o swych bliskich a przede wszystkim rozmawiać.

 8. *Orel Próbujemy zrozumieć dlaczego wydarzyło się tak a nie inaczej i czy można było zapobiec tragedii, więc nazywanie naszej „dyskusji” idiotyczną jest zbędne.

 9. Chłopak zginął. Gdyby żył, zapewne nie interesowałaby was jego osoba. Wszelkie krzywdzące osądy są nie na miejscu…

 10. nie wieżcie tym głupim plotkom on żyje i będzie żył (niech ten co to pisał najpierw sprawdzi jakie są fakty i dopiero pisze )

 11. Znałem go i on chciał popełnić samobójstwo…. źle mu było na tym świecie i nie chciał cierpieć. a wy tu straszne plotki tworzycie. ;((

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *