II Spotkanie z Planszówkami

W sobotę 14 kwietnia w sali PCKiS odbyła sie druga edycja imprezy „Przygoda na planszy” czyli spotkania z grami planszowymi.

Organizatorem było PCKiS i firma REBEL z Gdańska – dystrybutor gier. Do Domu Kultury zawitały ponownie całe rodziny, bo trzeba przyznać atmosfera była rzeczywiście familijna i wszyscy bawili się znakomicie, a zwieńczeniem spotkania był konkurs gry w planszówkę wybraną przez uczestników.

Zwycięzcy zdobyli oczywiście gry od REBELA i pamiątkowe koszulki. Miło jest obserwować zjawisko, gdzie grze nie towarzyszy ekran komputera.

Następne spotkanie już w czerwcu – w plenerze – grać będziemy podczas Dni Prabut 2 czerwca.

4 myśli na “II Spotkanie z Planszówkami”

  1. Spróbuj coś zorganizować i zadbać o frekwencję w tym mieście, dopiero później komentuj w ten sposób.

  2. Najwidoczniej organizatorzy nie potrafią się dostosować do potrzeb społeczeństwa. Robią coś aby po prostu napisać w następnym num Gazety Prabuckiej że się coś działo 🙂 i że sorki za niedociągnięcia ale sie dopiero rozwijamy 🙂 bo się tworzy nowa instytucja i musimy sie skupiać na papierkach a nie na problemach społecznych i na tym ze dzieciaki nie mają co robić w tym mieście. Skoro ktoś zatrudnia tak mądrych ludzi i odpowiedzialnych tak jak np syna przewodniczącego rady miasta 🙂 bo taka moda w Naszym mieście że zatrudnia się teraz rodzinę i najbliższych 🙂 to nich się biorą za robotę bo przynoszą wstyd rodzicom 😉

  3. dlaczego ty ciągle narzekasz? to nie pierwsze forum gdzie narzekasz. przyjdz do centrum, ujawnij się, pogadaj z marcinem, może wykorzysta twoje pomysły. tak nawiasem to dzieciaki wtym miasteczku mają co robić. tylko muszą chcieć cos robić. a co do znajomych i rodziny, to każdy ma jakiś znajomych, nawet my drogi ismp się znamy, tak myśle bo to małe miasto, a co do rodziny, to naprawde wątpie czy marcin zatrudnia kogoś z rodziny. To głupie. zarzuć pani albo panie ismp żółć i usmiechnij się. szkoda twojego życia….

Komentarze zostały wyłączone.